Aktuální témata

Argumentor vydává bezlepkovou kuchařku. Podpoř ji na Startovači!
Podpořte nás a pořiďte si Příběhovou kuchařku ještě předtím, než bude běžně k prodeji. Nebo si ji pořiďte v balíčku s další speciální odměnou.
Bez lepku… a s vašimi příběhy
Přinášíme Ti ukázku z naší Příběhové kuchařky bez lepku! Celá kniha bude k dispozici už začátkem května!
500, 250, 100.. neklesáme (na mysli)...snižujeme hranici počtu hlasů u názoru!
Blíží se první výročí od vzniku Argumentoru. Za tu dobu jsme zaznamenali vaše návrhy a připomínky, za které děkujeme a jsou tím, co nás pohání dopředu.
Reportáž: Řidiči i odborníci jsou proti celoplošnému zákazu předjíždění kamionů
V červenci loňského roku přišel ministr vnitra Milan Chovanec s návrhem zakázu předjíždění kamionů na dálnici. Navrhoval jít stejnou cestou jako Slovenko, tedy absolutně zakázat předjíždění. Stejný názor se objevil také na webu Argumentor.cz. Hlasující po několika měsících rozhodli jasně – názor nepodpořili. Zákazat předjíždění podle nich nemá smysl. Argumentor připravil k tématu reportáž.
Náchod se dočká obchvatu
Pro Náchod skvělá zpráva! Starosta města Jan Birke potvrdil výstavbu obchvatu, na který občané čekají už řadu let. 
Janské lázně čekají na nové vedení, ředitel byl odvolán
 Na Argumentoru se před časem objevil názor "Chci znát odpovědi a vyřešit podivnosti kolem Jánských lázní". Zakladatel názoru si stěžoval na podivné záležitosti okolo státních léčebných lázní.
Radní zmírnili zdražení nájemného předzahrádek v Hradci Králové
Vlna nevole se zvedla proti šestinásobnému zdražení nájemného za předzahrádky restaurací na městských pozemcích v Hradci Králové. Navýšení poplatku na 6 korun za metr denně po tlaku veřejnosti radní definitivně snížili na 3 koruny. Změnu výše nájemného schválili zastupitelé 24. ledna 2017.
Podpoř Argumentor na Startovači!
Pomozte nám věci měnit. Nadávat v hospodě nebo v diskuzích na internetu umí každý. Ale tam většinou nic nezmůžeme. Chcete být slyšet a ovlivňovat dění kolem sebe? Pomozte Argumentor posunout dál.
Program semináře "Povinné očkování dětí"
Přinášíme program úterního semináře na téma očkování dětí. Ještě se můžeš přihlásit a vidět Argumentor v akci!
Pořádáme seminář na téma očkování dětí! - ZMĚNA MÍSTA!
POZOR!!! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ SEMINÁŘE OČKOVÁNÍ DĚTÍ! Seminář se uskuteční 29. listopadu 2016 od 9 do 12 hodin v pracovně Ženy s.r.o., Karlínské nám. 6. Semináře se zúčastní zástupci odborné veřejnosti, ale také zástupci z řad rodičů, kteří se o očkování zajímají. 
Odteď se pravý Argumentor i Argumentorka pozná! Nos nás na tričku!
Dlouho jsme to připravovali, radili se a trochu i hádali, ale už je to tady. Přinášíme Ti exkluzivní trička s logem Argumentor. Čti dál a dozvíš se, jak je získat.
Tisková zpráva: Obchodník, který zveřejnil fotku zloděje, podá ústavní stížnost
Praha, 14. září 2016 – Společnost ekolo.cz, která dostala pokutu od Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) za umístění fotografie zloděje na Facebook, neuspěla s žalobou.