11.04.2017

Argumentor vydává bezlepkovou kuchařku. Podpoř ji na Startovači!

Podpořte nás a pořiďte si Příběhovou kuchařku ještě předtím, než bude běžně k prodeji. Nebo si ji pořiďte v balíčku s další speciální odměnou.

Argumentor a Pétiny Mňaminky připravili, na základě vašeho názoru na webu, Příběhovou kuchařku bez lepku, plnou bezlepkových receptů, které hravě zvládnou začátečníci i pokročilí. Podpoř její vydání na Startovači.

Proč bezlepková kuchařka?

K vytvoření bezlepkové kuchařky nás přivedl názor, který se objevil na webu Argumentor.cz. Ten podporoval vyšší finanční příspěvky pro celiaky, stejně jako změny ve způsobu diagnózy, aby mělo více lidí na příspěvek nárok. Téma do konce března 2017 získalo téměř 550 hlasů, z nichž drtivá většina s autorem názoru souhlasí. Spojili jsme se s cukrářkou Péťou Jeníčkovou (FB blog Pétiny Mňaminky) a začal příběh kuchařky…

Když jsme se „bezlepkovým tématem“ začali zabývat, oslovili jsme řadu lidí – obchodníky s bezlepkovými potravinami, lékaře a zdravotní pojišťovny, aby nám vysvětlili svou politiku rozdělování příspěvků. K tomu připravujeme reportáž.

Oslovili jsme ale také přímo vás - hlasující na webu Argumentor.cz a požádali je o oblíbené recepty. Slovo dalo slovo a nás v týmu Argumentor napadlo, že bychom mohli lidem začínajícím s bezlepkovou dietou pomoci. Přinést jim nějaký návod, jak postupovat, pokud chtějí upéct dobrý chléb, chutný koláč, nebo třeba sestavit bezlepkové menu. Tak vznikl nápad na sepsání kuchařky. Všechny vaše recepty jsme vyzkoušeli, nafotili a doplnili medailonky autorů a autorek. Oslovili jsme cukrářku Péťu Jeníčkovou, autorku úspěšného facebookového blogu Pétiny Mňaminky, která se s námi podělila o své recepty na bezlepkové mlsání.

Proč kuchařku podpořit?

Pokud vše půjde dobře, na začátku května bude kuchařka k dostání v knihkupectvích. A v rámci zajímavých odměn ji nabízíme i vám a zároveň žádáme o finanční podporu. Dokonce máme už hotovou ukázku z knihy –  e-book zdarma.

Během tří týdnů jsme spolu s Péťou probrali, vyzkoušeli, nafotili a sepsali přes 50 receptů, z nichž jsme vybrali 45 nejlepších, které v kuchařce přinášíme. Nákup surovin, focení, grafika, vydání knihy, s sebou ale nese nemalé náklady. Tak doufáme, že se vám naše Příběhová kuchařka bez lepku líbit a ještě lépe, že nás podpoříte, abychom celou práci zakončili úspěšně!

Jaké odměny na Tebe čekají?

Podívej se na seznam odměn, které jsme pro Tebe připravili na Startovač.

50 Kč Pravý bezlepkový polibek

Pravý bezlepkový polibek a poděkování v emailu

150 Kč Elektronická verze Příběhové kuchařky

Získáš elektronickou verzi Příběhové kuchařky bez lepku a navíc další e-knihu z Backstage Books a placku Argumentor navrch.

300 Kč Tištěná kniha předaná osobně

Tištěnou Příběhovou kuchařku Ti předá osobně někdo z autorského týmu kuchařky (podle podmínek týmu, nejedná se o osobní doručení kamkoli).

350 Kč Tištěná kniha zaslaná poštou

Tištěná kniha Ti bude zaslána poštou, hned jak dorazí z tiskárny.

380 Kč Tištěná kniha s věnováním

Tištěná kniha, kterou doplníme věnováním podle Tvého přání a zašleme Ti ji poštou (na Tebou zadanou adresu).

450 Kč Kniha s pozvánkou na křest

Tištěná Příběhová kuchařka, ke které získáš i pozvánku na křest (samozřejmě včetně občerstvení na křestu). Navíc získáš elektronickou verzi knihy a další elektronickou knihu z Backstage Books.

600 Kč Dvě Kuchařky jsou lepší než jedna

Dvě Kuchařky jsou lepší než jedna - získáš dvě knihy za zvýhodněnou cenu, doručené poštou až domů, elektronická kuchařka a navíc elektronická sada knih z Backstage Books, placka Argumentoru jako bonus.

800 Kč Tři kamarádi

Sada tří kuchařek pro Tebe, maminku a babičku, ale i jako krásný dárek pro kohokoliv koho máte rádi. Navíc elektronická verze kuchařky, elektronická sada knih z Backstage Books, a k tomu placka Argumentor.

1 000 Kč Kniha předaná osobně a konzumace v Kalírně

Tištěnou Příběhovou kuchařku Ti předá a podepíše osobně jedna z autorek, navíc s Tebou prohodí pár slov a k tomu si dáš skvělé dorty a kávu v Café Bar Kalírna.

2 000 Kč Sponzor Příběhové kuchařky

Staň se sponzorem naší kuchařky! Získáš sadu tří tištěných knih, elektronickou verzi kuchařky, sadu elektronických knih z Backstage Books, a hlavně reklamu přiloženou do knihy a promo na slavnostním křestu.

Pokud Tě to zajímá, podívej se přímo na Startovač. Pomůžeš nám i tím, že informace budeš sdílet mezi své přátele. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet dole pod článkem.

Děkujeme za Tvoji podporu!

Tým Argumentor a Péťa Jeníčková
Kateřina Knížková 
Kontakt pro média
Související články
Vyber kraj
Celá ČR