Co se nám povedlo?

Bezlepková kuchařka Argumentoru uspěla na Startovači
Děkujeme za podporu! Knihy jsou již k dostání... Seznam prodejních míst v článku.
Bez lepku… a s vašimi příběhy
Přinášíme Ti ukázku z naší Příběhové kuchařky bez lepku! Celá kniha bude k dispozici už začátkem května!
Argumentor uspěl na Startovači!
Platformě Argumentor se podařilo uspět v crowdfundingové kampani na portálu Startovač.cz a získat tak 20 tisíc Kč na svou činnost. Celý tým mnohokrát děkuje všem, kteří se zapojili a zejména svým Startérům!
Děkujeme našim Startérům
Velice si vážíme každé podpory, kterou jste nám až doposud projevili. Zejména děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou a formou na Startovači.
Reportáž: Řidiči i odborníci jsou proti celoplošnému zákazu předjíždění kamionů
V červenci loňského roku přišel ministr vnitra Milan Chovanec s návrhem zakázu předjíždění kamionů na dálnici. Navrhoval jít stejnou cestou jako Slovenko, tedy absolutně zakázat předjíždění. Stejný názor se objevil také na webu Argumentor.cz. Hlasující po několika měsících rozhodli jasně – názor nepodpořili. Zákazat předjíždění podle nich nemá smysl. Argumentor připravil k tématu reportáž.
Tisková zpráva: Dobrovolná vakcinace dětí nesníží proočkovanost populace
 Praha, 1. prosince 2016 – Očkovat nebo neočkovat děti? Kdy, které vakcíny a jaká jsou rizika? Proč někteří rodiče odmítají očkování a jaké mají možnosti? Odpovědi hledal seminář k povinnému očkování dětí, který uspořádala platforma Argumentor dne 29. listopadu.
Webinář očkování
Online přenos semináře "Povinné očkování dětí", který pořádá portál Argumentor.cz.
Argumentor už zaujal tisíce lidí a připravil novinky
Portál Argumentor.cz má za sebou více než čtyři měsíce provozu. Průběžně jsme pracovali také na technickém provedení webu a nyní jsme spustili novou verzi stránek! Co je nového se dočteš v této tiskové zprávě.
Les u botanické zahrady v Praze Troji se kácet nebude, město se dohodlo s investorem!
Kauza záměru soukromého investora vystavět na (dosud) zalesněné ploše u botanické zahrady v pražské Troji ekocentru s rozhlednou rezonovala v červenci také na našem portálu Argumentor.cz. Odpor místních občanů proti kácení lesa a výstavbě veskrze komerčního projektu byl jednoznačný, a tak jsme navázali spolupráci s iniciativou Proti plotu a zúčastnili se také setkání investora s občany, které se zvrhlo spíše v demonstraci proti výstavbě.
Reportáž: Občané i radnice Prahy 8 se bouří proti výstavbě „ekocentra“ v Troji
Soukromý investor plánuje postavit ekologické centrum u botanické zahrady v Praze. Proti výstavbě se dlouhou dobu vymezuje iniciativa Proti plotu ve spolupráci s platformou Argumentor.cz. Občané ani zástupci Prahy 8 nesouhlasí s výstavbou ekocentra, kvůli kterému je nutné vykácet 2.300 metrů čtverečních lesního porostu, který je součástí Přírodního parku Draháň- Troja. V místě, kde je dnes les, by měla vyrůst devítipodlažní rozhledna s restaurací a parkovištěm pro 29 aut. Místní lidé nevěří záměrům investora a proti pochybnému záměru bojují.    
Statici rozhodli: Velké kino ve Zlíně se bourat nemusí
Jedno z prvních témat, které na Argumentoru vzbudilo značný rozruch a kterého se Argumentor ujal a řešil ho, byla možná demolice Velkého kina ve Zlíně. Největší promítací sál v České republice byl letos v březnu z důvodu bezpečnosti uzavřen, nyní ale po vlně nesouhlasu občanů a po novém posudku statiků připravuje zlínská radnice jeho opravu.
Ministerstvo dopravy chystá jasná pravidla pro tuning
Od ledna letošního roku běží nový systém prověřování vozidel na STK. Má zabránit podvodům, ale dopadá nejen na pečlivé motoristy, ale i milovníky tuningových aut. Ministerstvo dopravy ČR uvádí, že podmínky kontrol se nezměnily ani nezpřísnily, ale nově se zavedl povinný obrazový záznam na stanicích technické kontroly. Ten má zabránit podvodům s auty, kdy se v minulosti stávalo, že vůz prošel kontrolou, aniž by se na STK fyzicky objevil. V oblasti tuningu připravuje ministerstvo novou metodiku.