25.10.2016

Odteď se pravý Argumentor i Argumentorka pozná! Nos nás na tričku!

Dlouho jsme to připravovali, radili se a trochu i hádali, ale už je to tady. Přinášíme Ti exkluzivní trička s logem Argumentor. Čti dál a dozvíš se, jak je získat.

Na portálu Argumentor.cz je už více než 16 tisíc hlasujících. My jsme ale chtěli odměnit ty nejaktivnější z nich, proto jsme vytvořili edici triček Argumentor. Získat je můžeš třemi způsoby.

Sbírej body a my Tě odměníme

Určitě už sis všiml/a, že ve Tvém profilu na webu Argumentor je uvedeno score, kterého jsi dosáhl/a. Body jsou Ti připisovány za aktivitu, vkládání názorů, argumentování, ale také když se nějaký Tvůj argument líbí jinému argumentorovi nebo argumentorce nebo když na Tvých názorech přibývají hlasy. V momentě, kdy dosáhneš level 6, tedy nasbíráš 3200 bodů, Ti pošleme tričko.

Buď aktivní a získej tričko

Nechce se Ti čekat, než nasbíráš dostatek bodů? Pak máš druhou možnost – během 30 dní vlož argumenty ke 20 názorům a poděl se s námi o dva své názory a tričko k Tobě hned poletí! Jen pro úplnost uvádíme, že názory musí být schváleny, tzn. že musí splňovat náš etický kodex a být hlasovatelné, tedy musí se na ně dát odpovědět Souhlasím/Nesouhlasím.

Podpoř nás a tričko si kup

Nechce se Ti zapojovat, ale tričko se Ti líbí? Nebo se Ti líbí, co děláme a chceš nás podpořit i jinak než svojí aktivitou? Pak si můžeš tričko zakoupit za cenu 300 Kč/kus. Pro platební podmínky nás kontaktuj na našem mailu admin@argumentor.cz.

Ať už se rozhodneš pro jakýkoli způsob získání trička, prosím hlídej si e-mail. Budeme Tě kontaktovat, abychom se domluvili, jakou velikost trička chceš a hlavně na jakou adresu Ti ho máme zaslat.

Vyber kraj
Celá ČR