16.01.2017

Podpoř Argumentor na Startovači!

Pomozte nám věci měnit. Nadávat v hospodě nebo v diskuzích na internetu umí každý. Ale tam většinou nic nezmůžeme. Chcete být slyšet a ovlivňovat dění kolem sebe? Pomozte Argumentor posunout dál.

https://www.startovac.cz/projekty/platforma-argumentor/

Argumentor má za sebou už více než půl roku existence a za tu dobu se nám podařilo oslovit slušné množství lidí. Aktuálně máme téměř 17 tisíc registrovaných uživatelů. Natočili jsme 12 reportáží a rozhovorů, na dalších pracujeme. Uspořádali jsme seminář na téma očkování dětí. Dostali jsme se do mnoha deníků, novin, dokonce i do týdeníku Reflex.

Neúnavně dál pracujeme jak na dalších tématech, tak i na zlepšeních po technické stránce. Jen elán a práce ale vždy nestačí, a proto jsme se rozhodli požádat širokou veřejnost o pomoc prostřednictvím platformy Startovač.cz.  

Co chceme?

Žádáme veřejnost o celkovou částku 20.000 Kč. Přispět je možné různými částkami od 100 Kč až po 2.000 Kč. Za jednotlivé příspěvky jsou připraveny odměny.

Co můžeš získat?

100 Kč Argumentor na placku

Pokud přispěješ touto částkou, pošleme Ti placku Argumentor a můžeš nás nosit všude s sebou.

 300 Kč Nos nás na triku

Chceš být nepřehlédnutelný? Vyraz mezi kamarády v novém outfitu. Pošleme ti originální tričko Argumentor.

 450 Kč Nos stejné triko jako redakce Argumentoru

Chceš mít stejné tričko jako tým Argumentoru? Pošleme ti triko z limitované edice. 

 900 Kč Kafe s Blankou

Chceš nás podpořit a zároveň vypít kávu ve výjimečné společnosti? Za tuto částku Tě zakladatelka Blanka Jedličková pozve na kávu. Dozvíš se o aktivitách Argumentoru, o její práci a třeba i knize Ženy na rozcestí, za kterou získala cenu Magnesia Litera za objev roku a kterou si odneseš i s věnováním.

 2 000 Kč Zažij Argumentor v akci

Chceš být u toho, když se točí reportáž? Chceš vidět, jak pracujeme? Zažij den s námi. Zkusíš si, jaké to je být redaktorem, kameramanem, střihačem, zkrátka Argumentorem.

Za jakýkoli příspěvek Tě také přidáme také mezi podporovatele naší činnosti na webu. 

Proč nás podpořit?

Abychom mohli růst, točit další reportáže, vyrážet na místa, kde se něco děje, šířit informace mezi lidi, na to všechno potřebujeme finance. Dosavadní zájem nás přesvědčil, že má smysl se tématům věnovat, rozvíjet je a pomoci je řešit. Díky vám budeme moci investovat do kvalitnější přípravy, techniky, vývoje webových stránek. S vaší podporou můžeme řešit problémy ve vašem okolí, zpovídat odpovědné, politiky a další. Budeme moci být operativnější, nechceme dělat kompromisy.

Pokud Tě to zajímá, podívej se přímo na Startovač. Pomůžeš nám i tím, že informace budeš sdílet mezi své přátele. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet dole pod článkem.

Děkujeme za Tvoji podporu!

Tým Argumentor

Související články
Vyber kraj
Celá ČR