04.11.2016

Pořádáme seminář na téma očkování dětí! - ZMĚNA MÍSTA!

POZOR!!! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ SEMINÁŘE OČKOVÁNÍ DĚTÍ! Seminář se uskuteční 29. listopadu 2016 od 9 do 12 hodin v pracovně Ženy s.r.o., Karlínské nám. 6. Semináře se zúčastní zástupci odborné veřejnosti, ale také zástupci z řad rodičů, kteří se o očkování zajímají. 

Před pár měsíci se na serveru Argumentor.cz objevil názor „Neočkované děti nemají ve školce co dělat!“. Hlasování u tohoto názoru vůbec nebylo jednotné. K dnešnímu dni je zhruba 40 % hlasů souhlasných a 60 % nesouhlasných. Všimli jsme si, že jednotlivé skupiny hlasujících mají často poměrně vyhraněný názor a také, že se poměrně často opakuje otázka: „Pokud je moje dítě neočkované, ale ostatní jsou, čím je může v kolektivu ohrozit? Je tedy snad očkování nefunkční?“

Co s tématem uděláme?

V Argumentoru jsme si řekli, že by bylo fajn propojit obě strany, přizvat odborníky a pokusit se zprostředkovat odpovědi na tyto i další otázky. Připravili jsme seminář na téma očkování dětí a rádi bychom také hlasující u zmíněného názoru pozvali do publika.

Kdo prozatím potvrdil účast?

V tuto chvíli už víme, že se semináře zúčastní následující odborníci:

  • Jan Lebl, přednosta pediatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol,
  • Martina Suchánková, předsedkyně sdružení Rozalio (sdružení rodičů za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování),
  • Hana Cabrnochová, místopředsedkyně České vakcinologické společnosti,
  • Václav Hrabák, předseda Společnosti pacientů s následky po očkování.

S dalšími ještě jednáme.

Jak se můžeš zúčastnit?

Chceš debatovat, klást otázky nebo si jen vyslechnout odborníky a hlas veřejnosti? Pro Tebe a další zájemce jsme vyhradili 50 míst v publiku. Pokud chceš být u toho, zahlasuj u názoru a neváhej se přihlásit mailem na adrese info@argumentor.cz! POSLEDNÍ MOŽNOST SE PŘIHLÁSIT JE 28.11.2016!

Pokud by se Ti nepodařilo včas přihlásit, nebo se nemůžeš zúčastnit, využij možnost sledování on-line přenosu z celého semináře. Odkaz na webinář Ti včas pošleme newsletterem, nebo ho najdeš na našem Facebooku.

Těšíme se, že se společně potkáme!

Tým Argumentor

Související články
Vyber kraj
Celá ČR