13.04.2016

Spustili jsme Argumentor! Portál, se kterým tvůj názor nezapadne

 

Možná jsi to už slyšel mockrát:

Pojď do toho, něco změň!

A nic se nestalo...

Na Argumentoru to není jenom fráze. Tvůj hlas u nás bude mít smysl.

Už nás nebavilo dívat se na to, jak spousta lidí jen sedí v hospodě a nadává na všechno možné, mají spoustu názorů a nápadů, ale nakonec to skončí jen dopitím desátého piva a kocovinou. Rozhodli jsme se, že tohle chceme změnit a vytvořit na internetu prostor, který nebude jen takovou online hospodou, ale bude mít potenciál dát lidem a jejich hlasu sílu a věci skutečně měnit.

A tak jsme na tom začali makat.

První krok se povedl – Argumentor je spuštěn. K dalším krokům ale potřebujeme tebe, tvé přátele a jejich přátele a přátele přátel.... Pojď do toho s námi a pomoz nám rozproudit diskuzi, řešit důležitá témata a hledat jejich řešení. Dej o Argumentoru vědět svým známým a kamarádům a pojďte s námi na problémy upozorňovat a posouvat je k řešení.

Naším cílem je oslovit tisíce lidí, vtáhnout je do témat a společně nalézt řešení a vyvolat akci. Chceme, aby se o nás vědělo, abychom byli slyšet, vidět a hlavně, abychom věci změnili. Žádné téma není pro Argumentor malé!

Co můžeš přímo ty udělat?

Nic extra složitého. Sdílej náš obsah, dej o něm vědět známým, ale hlavně se zapoj! Pasivita nic nevyřeší. Vkládej názory, argumentuj, vysvětluj. Témat, která naši společnost tíží, je spousta. Nechceš za domem dálnici? Nemáš školku pro dítě? Štvou tě politici? S Argumentorem to můžeš řešit. Zveřejni svůj názor, vyvolej diskuzi a možná přijde i tlak na ty, kteří jsou za tvůj problém zodpovědní. Pokud se ukáže, že nejsi se svým názorem zdaleka sám a bude jasný potenciál, Argumentor dá tvému hlasu sílu. Napíšeme otevřený dopis, uspořádáme petici, přijdeme s kamerou za politikem a budeme se ptát, zkrátka nenecháme tvůj hlas zapadnout.

Pojď do toho s námi a zaregistruj se

Argumentor

Vyber kraj
Celá ČR