Chci znát odpovědi a vyřešit podivnosti kolem Jánských lázní

Nemůžu si nevšimnout, že se kolem státních léčebných lázní Jánské lázně děje něco podivného. Velká část investic do státních lázní jde jen do sekce pro samoplátce. V poslední době se pro ně vybudovala nová tělocvična a provedla se rekonstrukce lázeňského domu Terra na pětihvězdičkový hotel pro samoplátce a to za několik desítek miliónů. Do prostorů pro pacienty z pojišťoven se neinvestuje vůbec, nebo jen na nejnutnější opravy. Dělí se i samotná péče. Pro samoplátce jsou vyhrazeni úplně jiní terapeuti..!!

Myslím, že státní léčebné lázně by měli sloužit primárně pro léčbu pacientů, kteří mají diagnózu potvrzenou doktory a kteří mají na léčbu nárok po schválení posudkovým lékařem zdravotní pojišťovny. Ne jako wellnes zařízení pro zbohatlíky a zahraniční klienty! Další věc je, jak jsou na tom zaměstnanci, řada z nich již odešla a ostatní si stěžují na nerovné platy, je na ně vyvíjen tlak atd. Chci konečně vědět, co se tady děje a čí je to vina! Zda vedení SLL Janské lázně, nebo zřizovatele, tedy ministerstva zdravotnictví.

ANO: 137
NE: 3
Hlasování ukončeno
Cíl argumentora

Ukončujeme hlasování u tohoto názoru a přesouváme ho do Archivu. Ředitel Rudolf Bubla, který Janské lázně vedl, byl odvolán v prosinci bývalým ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem. V tuto chvíli tedy nepovažujeme názor nadále za aktuální.

Ukončujeme hlasování

Další informace najdete v našem článku.

140 hlasů
Potřebných 500 hlasů
Neslněno o 360 hlasů
Související články
Související názory
Vyber kraj
Celá ČR