Ing. Milan Kohout má kandidovat na prezidenta ČR

Současní potenciální kandidáti na úřad prezidenta republiky se dají rozdělit do dvou skupin:

  1. Prosystémoví pravičáci: PRAVDOLÁSKAŘI (v otázce prezidenta USA podporovatelé Hillary Clinton)
  2. Protisystémoví pravičáci: pravicově-extremističtí xenofobové a fašisté (v otázce prezidenta USA podporovatelé Donalda Trumpa)

Naprosto schází jiná alternativa, a to především Protisystémová Levice, která není xenofobní, ale ani neslouží zájmům NATO a USA, a také není ochotna zaprodat naši zemi finančním zájmům církve a Vatikánské banky.

Někdo, jako v prezidentských volbách v USA Bernie Sanders, anebo MUDr. Jill Stein.

Tato země potřebuje v čele osobnost, která není svázaná s finančními oligarchy, plutokracií, komerčním systémem, není xenofobní, klerofašistická, neonacistická, nekolaboruje se zájmy FEDu, USA, NATO a papalášů z Evropské unie, je citlivá k součaským existenčním problémům chudé majority občanů a neslouží těm Top 0,9 tisícům nejbohatších vyvolenců. Chybí někdo, kdo by řekl rozhodně: "Tak takhle už to dál nejde!" Chybí zde ten občan "V", který (samozřejmě v přeneseném smyslu) vyhodí do povětří ten zahnívajíci Parlament.

A touto osobností, tímto Aktivistou "V" se může stát právě Ing. Milan Kohout ve funkci prezidenta ČR.

ANO: 6
NE: 24
Hlasování ukončeno
Cíl argumentora

Tento názor je starší než 4 měsíce a získal podporu menší než 50 hlasů. Z toho důvodu bylo hlasování ukončeno a názor byl přesunut do archivu.

30 hlasů
Potřebných 500 hlasů
Neslněno o 470 hlasů
Související články
Související názory
Vyber kraj
Celá ČR