Rozhodně nechci jaderné úložiště v Plzeňském kraji

Pozn.Argumentora: Kliknutím na tlačítko Souhlasím říkáš, že nechceš radioaktivní uložiště v Plzeňském kraji. Pokud Ti uložiště nevadí, nebo ho podporuješ, klikej na Nesouhlasím.

Už mě to fakt nebaví, tak dlouho se to řeší a pořád s tím otravují. Lidi jasně řekli, že žádný jaderný úložiště nechtěj. Ale pořád se zvažuje, že v lokalitě Březový potok úložiště vybudují. To snad ne! Do boje jsou zapojený i obce na Horažďovicku a už se to táhne roky. Protesty moc nepomáhají. Dokonce i Němci a Rakušáci podpořili poslední protest. Teď jsou v hledáčku dvě lokality, kde by úložiště mohlo být - Třebíčsko a Žďársko, ale tam s tím taky nesouhlasí a navíc místní starostové chtějí, aby se geologické průzkumy vrátily do všech zvažovaných lokalit teda i do naší. V žádném případě to nechci! Ministr Mládek slibuje u nás odsunutí, ale tomu tady nikdo nevěří! Chci od něj JASNĚ a co NEJDŘÍVE vědět, jak to opravdu bude!

ANO: 30
NE: 32
Cíl argumentora

Ve chvíli, kdy tvůj názor získá 500 hlasů, vložíme se do toho. Společně najdeme nejefektivnější postup a formu, co s tématem uděláme. Zvolíme si finální počet hlasů, které potřebujeme k tomu, abychom si na správných místech vynutili pozornost.

Jaké jsou možnosti? Co můžeme udělat?

  • Pošleme otevřený dopis
  • Připravíme petici
  • Půjdeme si pro odpověď k odpovědným
  • apod.
62 hlasů
Potřebných 500 hlasů
Zbývá 438 hlasů
Vyber kraj
Celá ČR