Proč se zapojit?

Nadávat v hospodě u piva je jednoduché, něco změnit je mnohem těžší.

Nejsi v tom sám

Vyjádřením názoru na Argumentoru oslovíš stovky a tisíce lidí, kteří se o tento problém buď zajímají, nebo díky Tobě začnou zajímat. Možná zjistíš, že se svým názorem nejsi zdaleka sám, nebo že je popsaný problém závažnější, než sis myslel. Platí, že jednotlivý hlas většinou nic nezmůže, ale velká skupina s jasným názorem už je pořádně slyšet a může věci měnit.

Dáme Tvému názoru sílu

Argumentor je tu pro ty, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na dění ve svém kraji nebo v celé České republice, ale nespokojí se jen s pár posluchači u stolu. Jsme tu pro ty, kteří chtějí, aby byl jejich hlas slyšet a aby se jím zabývali i ti odpovědní – zastupitelé, starostové, poslanci, manažeři firem a další. U nás dostaneš nejen prostor pro publikování názoru, ale Argumentor se stane také tvým prostředníkem k těm, kteří mohou věci skutečně ovlivnit. Pokud se ukáže, že Tvůj názor není ojedinělý, ale souhlasí s Tebou velké množství lidí, nenecháme tento názor ležet. Budeme psát otevřené dopisy a posílat je médiím i těm, kterých se týkají. Budeme s tvými názory konfrontovat odpovědné osoby, budeme po nich chtít slyšet řešení, budeme se ptát. Dáme sílu tvému názoru a nenecháme jej zapadnout.

Jak to funguje?

Zaregistruj se nebo se připoj přes Facebook
Musíme vědět, že existuješ, abychom Tvému hlasu dali sílu...

Hlasuj nebo argumentuj k názorům ostatních
Stačí kliknout na SOUHLASÍM nebo NESOUHLASÍM u kteréhokoliv názoru. Vzápětí můžeš ke svému hlasu přidat tzv. argument. Je to tvůj důvod, proč jsi hlasoval, jak jsi hlasoval.

Přidej vlastní názor
Založíš tím další vlákno argumentů. My počkáme na první odezvu uživatelů. Pokud uvidíme zájem alespoň 500 lidí, vložíme se do toho a začnou se dít věci. S Tebou doladíme postup, co s problémem uděláme a stanovíme si finální cíl = kolik hlasů od lidí potřebujeme k tomu, abychom si na správných místech vynutili pozornost.

Dodržuj etický kodex
Tohle je důležité. Pokud máme něco změnit, musíme na to jít chytře. Vyhni se vulgaritám a argumentuj tak, abys lidi strhnul.


Chceš už něco změnit?
Tak Tě od toho dělí poslední krok.