Argumentor je tu pro tebe

Dáme Tvému názoru sílu

Chceš vyjádřit svůj názor na dění v kraji nebo v celé České republice, ale nestačí ti pár posluchačů u stolu? Chceš, aby byl Tvůj hlas slyšet a aby se jím zabývali ti nejodpovědnější – zastupitelé, starostové, poslanci, manažeři firem a další? U nás dostaneš nejen prostor pro publikování názoru, ale Argumentor se stane také Tvým prostředníkem k těm, kteří mohou věci skutečně ovlivnit. Pokud se ukáže, že Tvůj názor není ojedinělý, ale souhlasí s tebou velké množství lidí, nenecháme ho jen tak ležet. Budeme psát otevřené dopisy a posílat je médiím i těm, kterých se týkají. Budeme s Tvými názory konfrontovat odpovědné osoby, budeme po nich chtít slyšet řešení, budeme se ptát. Dáme sílu Tvému názoru a nenecháme jej zapadnout.

Nejsi v tom sám

Vyjádřením názoru na Argumentoru oslovíš stovky a tisíce lidí, kteří se o tento problém už zajímají, nebo se díky Tobě začnou zajímat. Možná zjistíš, že se svým názorem nejsi zdaleka sám, nebo že je popsaný problém závažnější, než sis myslel. Jeden hlas většinou nic nezmůže, ale velká skupina s jasným názorem už je pořádně slyšet a může věci změnit.

Nadávat v hospodě u piva je jednoduché, něco změnit je mnohem těžší.

Jak to funguje?

1. Přihlaš se přes Facebook

Musíme vědět, že existuješ, abychom Tvému hlasu dali sílu. 

2. Jestli chceš, můžeš skrýt svou identitu 

Ať už Tě k tomu vede jakýkoli důvod, máš plné právo na anonymitu. 

3. Hlasuj

Stačí kliknout na SOUHLASÍM nebo NESOUHLASÍM u jakéhokoli názoru. 

4. Argumentuj

Chceš svůj hlas zdůvodnit? Není problém, přidej tzv. argument, prostoru Ti dáme dost. 

5. Sdílej

Sdílej své hlasování, ať se o problému dozví co nejvíce lidí a můžeme ho začít řešit. 

6. Přidej názor

Vadí Ti něco jiného, co tady zatím nikdo neřeší? Založ nový názor. Když uvidíme, že zajímá i ostatní, vložíme se do toho.

STAŇ SE ARGUMENTOREM